Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií o nastavení cookies nájdete tu.

Pokračovat
Aimé

KRÉM INSTANT FIRMING

… krém Instant Firming s “botoxovým” účinkom pokožku viditeľne napne už pri prvom použití!

Využite 50% zľavu na ekonomické trojbalenie krému Instant Firming s okamžitým vyhladzujúcim účinkom na pleť! Krém obsahuje prírodné látky - extrakt z drezovníka a bledule, ktoré pokožku vyhladia behom 3 minút. Elastín a kyselina hyaluronová jej dodajú pružnosť a objem a niacinamid sa postará o zosvetlenie pigmentových fliačkov. Aloe Vera navyše pokožku upokojí a hydratuje. Vo Vašom balíčku získate nielen 50% zľavu, ale i darček ZDARMA – Hydratačnú masku Vendela v hodnote 39,80 EUR!

Krém Instant Firming zaistí chytré vyhladenie a spevnenie pokožky bez injekcií do 3 minút! Do nášho nového spevňujúceho krému s takmer  okamžitým účinkom sme pripravili hneď niekoľko účinných látok tak, aby bolo spevnenie a vyhladenie pokožky dokonalé. Sme si istí, že krém Instant Firming sa stane Vaším novým “kúpeľňovým maznáčikom”. Kto by sa do neho konečne tak trochu nezamiloval – spevňuje pokožku a i vrásky sa ho boja.

LEN TERAZ EXKLUZÍVNA  PONUKA PRE VÁS!Ekonomické balenie krému Instant Firming s 50% ZĽAVOU a darčekom v hodnote 39,80 EUR ZADARMO

Cena 145,80 EUR
Zľava -72,90 EUR
Doprava a poštovné 0 EUR
Darček – Hydratačná maska Vendela 0 EUR

Celkom jednorazovo 72,90 EUR
alebo
v 6 mesačných splátkach po 12,15 EUR

OBJEDNAŤ   |   

Pri každodennom používaní krému Instant Firming dvakrát denne si všimnete, že je Vaša pokožka dokonale hydratovaná, svieža a vypnutá.

Krém Instant Firming je účinný proti znakom starnutia pokožky, pretože obsahuje:

Drezovec (GleditsiaTriacanthos) - extrakt zo semien Polysacharidy v extraktu Drezovca napínajú a spevňujú pokožku tým, že vytvoria na jej povrchu spevňujúcu sieť. Vypnutie a spevnenie pokožky nastáva už po troch minútach a účinok trvá po dobu 6 až 8 hodín. Účinok je dobre viditeľný predovšetkým na čele a vráskach v očnej oblasti, určite Vás ale nesklame nanesenie krému i na krk a dekolt.

Bleduľu letnú (Leucojum Aestivum) – extrakt z cibuľky Alkaloidy z cibuliek bledule letnej majú podobný účinok ako botox. Jednoduché a bezbolestné nanesenie na pleť zrelaxuje pokožku tváre a vrásky sa vypnú. Účinok extraktu bledule rastie s dĺžkou používania krému, krém je preto treba nanášať 2x denne. Prvých výsledkov sa dočkáte už po 3 dňoch používania, naozaj dobre viditeľný výsledok uvidíte tak po jednom až dvoch týždňoch. Nespite ale na vavrínoch! Ďalším používaním výsledok ďalej zosilní! PS: Extrakt z bledule funguje podobne ako botox aj proti nadmernému poteniu pokožky!

Kyselinu hyaluronovú (Sodium Hyaluronate) Máme ju prirodzene v pokožke, s pribúdajúcim vekom by sme ju mali ale doplňovať. Je to jednoducho preto, že v pokožka viaže vodu a ďalšie látky a tak jej dodáva objem. Menej kvalitnej kyseliny hyaluronovej v pokožke znamená, že pokožka časom “zvädne», stáva sa ochablou a objavujú sa vrásky. Pravidelným nanášaním krému s kyselinou hyaluronovou to môžeme napraviť.  Nanášajte preto krém 2x denne a jej zvýšený objem na  seba nenechá dlho čakať.

Šťavu z listov Aloe a Niacinamid Tak, aby Vaše pokožka dostávala pravidelne vitamíny, minerály a upokojujúce látky a všeobecne prospievala. Niacinamid prospeje naviac pigmentovým fliačkom tak, aby zosvetlili.

Jemný mandľový olej a bambucké maslo Tak, aby mala Vaša pokožka k dispozícii mastné kyseliny a krásne sa obnovovala. 

Antioxidanty Vitamín E  a rad ďalších ostatných pridaných účinných látok tak, aby sme sa zbavili voľných radikálov z oxidačných procesov pokožky a slnečných lúčov a Vaša pokožka predčasne nestarla.

Hydrolyzovaný Elastin Pre pružnosť Vašej pokožky. Je základnou stavebnou látkou elastických vlákien v pokožke, tak aby sa napínala a pekne vracala naspäť do svojej napnutej podoby. Pravidelný prísun elastínu tak pomáha proti jej ochablosti.


Len teraz exkluzívna ponuka pre Vás! Platí len 10 minút!

Ekonomické balenie krému Instant Firming s 50% ZĽAVOU a darčekom v hodnote 39,80 EUR ZADARMO
Časovo obmedzená ponuka: 10:00

Doručovacie údaje

Frekvencia platby

Spôsob platby:

Súhrn Vašej objednávky

Instant Firming krémInstant Firming krém
Ekonomické balenie *

Cena

145,80 EUR

Zľava

-72,90 EUR

Doprava a poštovné

0 EUR

Darček - Hydratačná maska Vendela0 EUR

Celkom jednorazovo72,90 EUR
alebo
v 6 mesačných splátkach po 12,15 EUR
* 3 krémy Instant Firming a Váš darček ZADARMO v pravidelných polročných zásielkach

Áno, pošlite mi polročnú zásobu krému Instant Firming s 50% ZĽAVOU. Zásielka obsahuje 3 krémy Instant Firming a darček ZADARMO – hydratačnú masku Vendela v hodnote 39,80 EUR. Za túto zásielku s 50% zľavou zaplatím 72,90 EUR s tým, že si môžem vybrať zaplatiť jednorázovo, či v 6 mesačných splátkach po 12,15 EUR. Oproti jednorazovému nákupu na balíčku ušetrím 72,90 EUR. Aimé uhradí poštovné a balné. Nová zásielka s čerstvým krémom Instant Firming a s novým darčekom mi bude pripravená po 6 mesiacoch, opäť s 50% ZĽAVOU a táto zľava je mi garantovaná na toľko ďalších polročných zásielok, koľko si budem želať. Zásielky môžem kedykoľvek zrušiť, oddialiť či priblížiť kontaktovaním zákazníckeho centra Aime na e-maili: aime@aime.sk a tel: 02/33 00 68 92.